Hoop mánie v Česku

Pamatujete si na dětské točení s obručí? Báječné, zábavné, pas tvarující? Zase je tady, říká se mu „hooping“, a tentokrát si ho mohou užít všechny generace. Obruč jakožto fitness pomůcka se totiž dočkala mnohých vylepšení.

Hoopingová obruč má větší průměr i hmotnost než klasická plastová, a díky tomu je lépe ovladatelná. Honosí se rovněž masážními účinky, které u některých druhů doplňují komfortní pěnová kolečka nebo magnety podporující okysličení krve a imunitu.

Obruč posiluje, zpevňuje a formuje celé tělo, hlavně jeho středovou část, takže se krásně projeví na držení postavy. Nezatěžuje klouby, čímž se hodí skoro pro každého, začátečníky i obézní. Pravidelným cvičením zbavuje tělo tuku na břiše, hýždích, bocích a nohách, tedy problémových partiích. Obručí lze také proskakovat jako přes švihadlo. Je to výborná fitness potřeba do každého bytu, ve kterém se dá najít kousek místa pro její roztočení kolem boků. Tak do toho, hula hop hoop!

Novinky

Fitness pomůcky mají desítky využití. Vyberte si tu správnou

Dnes se podíváme na fitness potřeby dle využití. 


Efektivní cvičení na fitness trampolínkách

Chcete si pořádně zacvičit? Zkuste fitness trampolínky, moderní cvičení na protažení celého těla. 


Ke cvičení patří i správná životospráva

Pokud chcete, aby vaše snaha o posílení těla, nebo hubnutí měla efekt, je třeba správně jíst. Máme pro vás několik tipů na účinný fitness jídelníček.