Průvodce výběrem
fitness potřeb


Fitness potřeby  >  Znáte Flowin?

Znáte Flowin?

Flowin je moderní tréninkový program, původně určený švédským desetibojařům, který dokáže nahradit všechny fitness aktivity. Zakládá se na plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Jeho cvičebním nástrojem je rolovatelná deska s příslušenstvím, dodávaná s instruktážním DVD v cestovním obalu.

Flowin cviků bylo vyvinuto už více než 300! Využívá se hmotnosti vlastního těla, které vykonává klouzavé pohyby třením malých podložek pod ruce, nohy, kolena a lokty o tréninkovou plochu. K celkovému procvičení, včetně hlubokých svalů, stačí absolvovat série Flowin cviků podle instruktážního videa v délce 20 minut.

Zdravé cvičení pro každého

Koncept je zvláště účinný při redukci hmotnosti, a posilováním vnitřních partií vede k pružnosti, ohebnosti a rychlosti. Plynulý skluz po podložce je bezpečný a hodí se pro všechny věkové kategorie i zdravotní skupiny.

Odborní trenéři doporučují Flowin pro posílení hlubokého stabilizačního systému těla – svalů  břicha, zad, pánevního dna a bránice. To je zásadní pro správné držení těla včetně prevence zranění a úrazů.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 13. 4. 2014


Další novinky

všechny novinky