Znáte Flowin?

Flowin je moderní tréninkový program, původně určený švédským desetibojařům, který dokáže nahradit všechny fitness aktivity. Zakládá se na plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Jeho cvičebním nástrojem je rolovatelná deska s příslušenstvím, dodávaná s instruktážním DVD v cestovním obalu.

Flowin cviků bylo vyvinuto už více než 300! Využívá se hmotnosti vlastního těla, které vykonává klouzavé pohyby třením malých podložek pod ruce, nohy, kolena a lokty o tréninkovou plochu. K celkovému procvičení, včetně hlubokých svalů, stačí absolvovat série Flowin cviků podle instruktážního videa v délce 20 minut.

Zdravé cvičení pro každého

Koncept je zvláště účinný při redukci hmotnosti, a posilováním vnitřních partií vede k pružnosti, ohebnosti a rychlosti. Plynulý skluz po podložce je bezpečný a hodí se pro všechny věkové kategorie i zdravotní skupiny.

Odborní trenéři doporučují Flowin pro posílení hlubokého stabilizačního systému těla – svalů  břicha, zad, pánevního dna a bránice. To je zásadní pro správné držení těla včetně prevence zranění a úrazů.

Novinky

Fitness pomůcky mají desítky využití. Vyberte si tu správnou

Dnes se podíváme na fitness potřeby dle využití. 


Efektivní cvičení na fitness trampolínkách

Chcete si pořádně zacvičit? Zkuste fitness trampolínky, moderní cvičení na protažení celého těla. 


Ke cvičení patří i správná životospráva

Pokud chcete, aby vaše snaha o posílení těla, nebo hubnutí měla efekt, je třeba správně jíst. Máme pro vás několik tipů na účinný fitness jídelníček.