Fitness legíny

Sportovci si v posledních letech oblíbili kompresní oblečení, které má řadu pozitivních účinků na organismus. V internetovém obchodě seženete dokonce fitness legíny, používané ženami různého věku proti celulitidě.

Tyto kompresní legíny podporují fyziologický odtok lymfy, odvádějící z těla nečistoty. Pokud jejich nošení doprovází pravidelný pohyb, pitný režim a zdravá strava, lze skutečně projevy celulitidy eliminovat nebo maximálně zredukovat. Nošení fitness legín je rovněž výbornou prevencí této poruchy struktury kůže, postihující hlavně boky, stehna a hýždě.. 

Zeštíhlující kalhoty – váš pomocník proti celulitidě

Fitness legíny inSPORTline řady Revolution Slim jsou ve svém funkčním materiálu obohaceny ještě o přírodní aktivní složky jako kofein nebo retinol, které vydrží více než 100 praní. Hodí se pro všechny sportovní aktivity a je vyzkoušeno, že za šest týdnů zlepší krevní oběh, vzhled pokožky a zmenší obvod stehen i boků až o dva a půl centimetru.

Novinky

Fitness pomůcky mají desítky využití. Vyberte si tu správnou

Dnes se podíváme na fitness potřeby dle využití. 


Efektivní cvičení na fitness trampolínkách

Chcete si pořádně zacvičit? Zkuste fitness trampolínky, moderní cvičení na protažení celého těla. 


Ke cvičení patří i správná životospráva

Pokud chcete, aby vaše snaha o posílení těla, nebo hubnutí měla efekt, je třeba správně jíst. Máme pro vás několik tipů na účinný fitness jídelníček.