Fitness obchod na internetu

Společnost inSPORTline má vedoucí postavení na českém trhu se sportovními potřebami. Jednu z rozsáhlých kategorií nabídky tvoří fitness pomůcky pro posilování, protahování, balanční cvičení, aerobik a gymnastiku. 

Vybírat zde můžete mezi zátěžovými vestami a náramky, posilovači, expandéry, švihadly či medicimbaly. 

Velkým hitem pro zábavu, kondici i zhubnutí jsou Weight Hoop obruče a rotany, na které se stačí postavit a pohybovat tělem ze strany na stranu. Zákazníky nejoblíbenější je rotační disk inSPORTline Magnetic k zeštíhlení boků a šikmých břišních svalů, opatřený magnetickými body pro ještě účinnější cvičení. 

Dobré zboží za dobré ceny

Své pevné místo mezi pomůckami na protažení a posílení hlavně břicha si stále drží dřevěné žebřiny – ribstole. Nabídku kategorie doplňují pomůcky pro posilování vlastní hmotností, aerobik, atletiku i další sporty, či odolné fitness rukavice pro muže i ženy. 

Příjemné je, že většina těchto jednoduchých, ale přitom účinných fitness pomůcek pro zdraví je u inSPORTline za ceny, které váš rozpočet nezatíží.

Novinky

Fitness pomůcky mají desítky využití. Vyberte si tu správnou

Dnes se podíváme na fitness potřeby dle využití. 


Efektivní cvičení na fitness trampolínkách

Chcete si pořádně zacvičit? Zkuste fitness trampolínky, moderní cvičení na protažení celého těla. 


Ke cvičení patří i správná životospráva

Pokud chcete, aby vaše snaha o posílení těla, nebo hubnutí měla efekt, je třeba správně jíst. Máme pro vás několik tipů na účinný fitness jídelníček.