Dobrým tipem na malé dárky na Vánoce jsou fitness potřeby

Praktickou a milou drobností pod stromeček bývají pomůcky na fitness, posilování a cvičení. Jaké doporučíme?

Užitečných dárků do domácnosti, ponožek a elektroniky už máte dost? Pokud je obdarovaný sportovně založený, kupte mu na vánoce pomocníka na cvičení. Letos letí balanční podložky, rotany, různé posilovače a pomůcky na aerobik. Dobrým tipem je také oblečení na fitness.

Na Vánoce balanční podložku

Balanční podložky (originál BOSU) jsou vyhledávaných dárkem především pro ženy. Balanční cvičení působí efektivně na hluboké, stabilizační svaly, tvaruje boky a při správném a pravidelném cvičení vám pomůže zhubnout. Pro dobrý pocit z krásnější postavy doporučujeme Balanční podložku inSPORTline Dome, nyní v super akci za 1 590 Kč přímo od výrobce.

Balanční podložka inSPORTline Dome

Levnější alternativou, která se využívá k nacvičování držení rovnováhy těla a má masážní účinky, je Balanční podložka inSPORTline Bumy BC100. Ta stojí v akcích i kolem 300 korun.

Malé posilovače s velkými výsledky

Drobností za pár desítek korun, aktuálně za stovku, je Gumový posilovač inSPORTline AC-25, který slouží k účinnému posilování horních i dolních končetin. Je vhodný pro všestranné domácí posilování.

Dražším posilovačem, ale s mnohem většími možnostmi cvičení je inSPORTline Ab Lifter. Ten slouží k posilování břišních svalů, paží, zádových svalů a boků vlastní hmotností.

Posilovač inSPORTline Ab Lifter

AB Lifter koupíte asi za 3 500 korun, větší investice se vám při pravidelném cvičení mnohonásobně vrátí.

Novinky

Fitness pomůcky mají desítky využití. Vyberte si tu správnou

Dnes se podíváme na fitness potřeby dle využití. 


Efektivní cvičení na fitness trampolínkách

Chcete si pořádně zacvičit? Zkuste fitness trampolínky, moderní cvičení na protažení celého těla. 


Ke cvičení patří i správná životospráva

Pokud chcete, aby vaše snaha o posílení těla, nebo hubnutí měla efekt, je třeba správně jíst. Máme pro vás několik tipů na účinný fitness jídelníček.